Cieżko, oj cieżko... Praca do

Wtorek, 6 stycznia 2009 · Komentarze(3)
Cieżko, oj cieżko... Praca do 19 w temperaturach ujemnych daje w kość. Temperatury wiczorem rzedu -20 stopni na szczsice maja byc jeszcze tylko 2 dni i mam nadzieje ze to koniec mroznej zimy na ten rok!

Im bardziej jest na ulicach ślisko tym bardziej zauwazam, że spora część ludzi nie powinna mieć prawa jazdy. I bynajmnej nie chodzi mi o zajeżdzanie drogi, wymuszanie pierwszeństwa, tylko o to, że nie umieją sie zachować na ulicy. Jak juz sie wsiada bądź prowadzi jakiś pojazd to wg mnie, fajnie by bylo jak by kierowcy pokazywali wyraźnie jaki manerw chcą zrobić a nie stawać przed skrzyzowaniem gdy widzą nadjezdzajacy rower...poźniej nagle ruszają bo "a może sie zmieszcze" az w koncu hamują na srodku skrzyżowania. Nie wiem z czego to wynika? Nie mam prawka wiec nie wiem jak sie czuja ludzie w samochodach, no ale wyczucie i bycie zdecydowanym raczej nie jest czyms nieosiagalnym do zrealizowania. wystarczy sie tylko skupić i na pewno ułatwiło by to poruszanie sie po mieście - bezstresowo.

Z innej beczki: Lubie ten budynek w łodzi, zawsze gdy obok sie przejezdza to wydaje sie byc inny - az chce sie zrobić mu zdjecie:)

Komentarze (3)

Niepewni kierowcy są najgorsi. W większości są to oczywiście kobiety.
Z jazdą samochodem jest jak z jazdą na rowerze. To poprostu trzeba czuć.

mavic 23:43 środa, 7 stycznia 2009

Ja również mam nadzieję że mi się ziszczą marzenia co do założeń...no i w końcu z perspektywy siodełka nasze okolice nabierają innych barw, życzę udanych wypadów rowerowych...
A do Łodziaków mam sentyment pozytywny...pozdrawiam

cigane 21:01 środa, 7 stycznia 2009

Wszystkim pracującym na mrozie powinni wydawać walonki i nauszniki :-)

I rum !!!

Darecki 08:16 środa, 7 stycznia 2009
Wpisz trzy pierwsze znaki ze słowa rwone

Dozwolone znaczniki [b][/b] i [url=http://adres][/url]