Wpisy archiwalne w kategorii

Po Łodzi

Dystans całkowity:88.29 km (w terenie 0.00 km; 0.00%)
Czas w ruchu:04:42
Średnia prędkość:18.79 km/h
Liczba aktywności:3
Średnio na aktywność:29.43 km i 1h 34m
Więcej statystyk

Kurierka

Czwartek, 15 stycznia 2009 · Komentarze(4)
Kategoria 0-50, Po Łodzi
Kurierowanie po miescie - uzupełnione po czasie:)

Zmiana adresu bloga - wcześniej

Czwartek, 1 stycznia 2009 · Komentarze(0)
Zmiana adresu bloga - wcześniej mogliście mnie znaleźć pod nickiem Maciux. Zmiana nazwy bloga nastapiła pod wpływem tego że coraz czesciej w pracy mowią o mnie "Americano" ;)

Wraz z rozpoczęciem nowego roku złozyłem sobie nowy (prawie:P) rower. Jest nim niejaki trek ktorym notabene zdązyłem sie nacieszyc cale DWA dni zanim spadł śnieg i teraz juz trzeba nim ostrozniej jeździć bo jest na slickach

Oto cudo wyprodukowane u mnie w domu i u p.KrasińskiegoA wiec...jazda probna w sumie odbyła sie w sylwestra, bo ktoż by mógł pomysleć zeby w taki dzien odstawiać rower? Wiec bierzemy z Olgą rowerki i wpadamy do znajomych na sylwka. Po 1, czas zawijać sie na naszą własna prywatną 2 osobowa imimprezke.

W czasie dojazdu do mnie Olga łapie gume - decyduję się załatać tą detke uzywając wszystkiego co mamy pod reką niczym Mc GyverPrawie sie udało...postanawiamy wiec dojechac na kapciu te pareset metrów, ale opona jednak mowi, że nie da rady - wiec zeszła z koła...co zrobic, rower na plecy i do domu dalej świetować:)